Zkušená zákaznická podpora

 

Osobní průvodce pro spuštění

Přechod e-shopu na novou platformu může být složitý proces. S naším Onboarding Managerem na to nebudete sami a bude vás provázet celým procesem zahájení spolupráce.

 

Individuální přístup

Individuální přístup

Jsme vám k dispozici 8:00 -16:00 v pracovních dnech a nabízíme individuální přístup na zákaznické podpoře, která zahrnuje například pomoc s nastavením e-shopu přes videohovor.

V balíčku Partner máte k dispozici 2 hodiny měsíčně s kolegy z naší zákaznické podpory, kteří vám pomůžou s nastavením e-shopu (např. vložení pixlu pro Srovnavame přes Google Tag Manager, drobné CSS úpravy).

 

Rady a konzultace

Nad rámec balíčku si můžete dokoupit další pomoc přes videohovor za 1500 Kč/hod (60 €/hod).

Je libo školení na práci s administrací nebo rady a konzultace pro lepší úspěch e-shopu? Napište nám.

 

Profesionální spolupráce

Spolupracujeme s agenturami, které dokážou nabídnout odbornost za férovou cenu. Pro vás to znamená kompletní péči v oblastech: zvyšování návštěvnosti e-shopu z vyhledávačů (SEO), management PPC reklam a sociálních sítí, copywriting.

 

 

Pojďte do toho s námi

Pojďte do toho s námi

Proces zahájení spolupráce:

1. Úvodní konzultace. Společně se setkáme online na přibližně půl hodinovou schůzku, během které se podrobně seznámíme s vaším záměrem a rozsahem projektu. Tato konzultace vašich plánů je bezplatná.

2. Analýza potřeb. V této fázi se zaměřujeme na důkladné pochopení vašich potřeb v prostředí e-shop řešení ByznysWeb Partner a získání informací o náročnosti vývoje. Bez nich nelze poskytnout adekvátní nabídku. V případě složitějších projektů můžeme doporučit placenou analýzu pro získání přesnějších odhadů. Rádi vám poradíme, jaká možnost je pro váš projekt nejvhodnější.

3. Cenová nabídka, která může mít více verzí, podle náročnosti projektu se liší doba dodání.

4. Zahájení práce. Vytvoření e-shopu. Je vyžadován souhlas s obchodními podmínkami služby ByznysWeb Partner.

Rádi vám pomůžeme s migrací e-shopu z vašeho současného řešení a poskytneme vám školení v administraci ByznysWebu. Během celé spolupráce vám bude k dispozici projektový manažer.

Vaše otázky ke službě ByznysWeb Partner

Kontrolný kód

i

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti