Ochrana dat a soukromí

Ochrana vašich dat a soukromí je pro nás absolutní prioritou. Snažíme se poskytovat prostředí, ve kterém se můžete soustředit na rozvoj vašeho e-shopu bez zbytečných obav o bezpečnost a ochranu vašich osobních údajů.

 

Soustředíme se na podporu vašeho podnikání

Soustředíme se na podporu vašeho podnikání

Nesledujeme vaše aktivity, neanalyzujeme vaše prodeje, ani nesbíráme vaše data za účelem jejich sdílení s třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu. Tato filozofie je základem naší nové služby ByznysWeb Partner, která je navržena tak, aby poskytovala nejen jednoduchost a efektivitu při tvorbě online obchodů, ale i maximální bezpečnost a ochranu údajů všech zúčastněných stran.

Ve světě, kde je ochrana údajů stále více pod drobnohledem, si uvědomujeme odpovědnost, kterou máme vůči bezpečnosti informací naší platformy a našich klientů. Zavázali jsme se k dodržování nejvyšších standardů ochrany dat a soukromí, což se odráží v našem přístupu k designu a vývoji našich služeb.

Platforma ByznysWeb.cz je důkazem našeho závazku k poskytování bezpečného a spolehlivého základu pro vaše online aktivity, ať už jde o e-shop nebo webové stránky.

S ByznysWeb Partner máte jistotu, že vaše podnikání je postaveno na pevných základech ochrany soukromí a bezpečnosti dat.

Povzneseme váš e-shop na novou úroveň!

Objevte sílu našeho hotového systému s řešeními na míru, která umožní vašemu online podnikání vyniknout a růst bez obav.

Nezávazná poptávka

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti