Reakce vývojářů

 

Stupně prioritizace

Reakce vývojářů na různé typy požadavků jsou pevně zakotveny v naší pracovní metodologii. Především se zaměřujeme na opravu chyb s maximální prioritou. Když uživatelé nahlásí chybu, programátoři se pustí do práce, aby ji co nejrychleji opravili. Rozumíme, že tyto chyby mohou výrazně ovlivnit uživatelskou zkušenost a stabilitu celé platformy, proto klademe na jejich opravu velký důraz.

 

Nové funkce

Nové funkce

Uvědomujeme si důležitost rychlé reakce na požadavky na nové funkce. Když nám uživatelé předloží nové nápady nebo požadavky na vylepšení, náš tým okamžitě začne zkoumat jejich proveditelnost a odhadne, za jak dlouho a za jakých podmínek by bylo možné tyto funkce implementovat.

Tento proces zahrnuje odhad nákladů, času a termínu realizace. Je důležité, abychom našim uživatelům poskytovali transparentní informace o tom, jak dlouho může trvat zavedení nových funkcí a jaké náklady s sebou přináší.

 

Nastavení e-shopu

Prioritou je poskytovat komplexní podporu v oblasti vývoje a údržby e-shopů pro naše klienty. Kromě rychlé reakce na chyby a požadavky na nové funkce nabízíme i další služby, které pomáhají optimalizovat a rozšiřovat funkcionalitu jejich e-shopů.

V rámci nastavení administrace dle požadavků zákazníka se snažíme flexibilně nastavit vše tak, aby to co nejlépe vyhovovalo potřebám konkrétního klienta.

Pomoc s vytvořením jazykových verzí je další důležitou součástí naší nabídky. Zajistíme, aby webové stránky byly dostupné v jazyce, kterým hovoří cílová skupina uživatelů.

Propojení na srovnávače zboží a další nástroje je významným faktorem pro efektivní marketing a propagaci produktů. Proto se věnujeme optimalizaci těchto propojení a zajišťujeme, aby byly plně funkční a účinné.

Pokud naši klienti uvažují o přesunu e-shopu z jiného řešení, poskytujeme jim pomoc a podporu v tomto procesu. 

Napojení e-shopu na sklady dodavatele přes XML feedy je další službou, kterou poskytujeme. Pomáháme zajistit plynulý a efektivní proces správy skladových zásob a objednávek.

Pro všechny tyto služby platí individuální cenová nabídka, která je vytvořena s ohledem na konkrétní potřeby a požadavky každého klienta. Naším cílem je poskytovat komplexní a profesionální servis, který plně vyhovuje potřebám našich zákazníků.

Povzneseme váš e-shop na novou úroveň!

Nechte nás posunout váš e-shop na novou úroveň s řešeními na míru, která využívají výhod našeho hotového systému.

Nezávazná poptávka

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti