Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Naše úspěchy

2001 - Založení IT deníku Inet.sk, nabírání prvních zkušeností s tvorbou www stránek.

2003 - Zakládáme firmu IRIS SOFTWARE, s.r.o. (později přejmenovaná na kratší variantu IRISOFT, s.r.o.), první roky jsme tvořili webové stránky a internetové obchody na míru.

2003 - Jednatel Peter Polakovič byl nominován za IT osobnost roku (Přečtěte si rozhovor s Petrem Polakovič o jeho začátcích na internetu v deníku SME.)

2006 - Spouštíme BiznisWeb.sk, systém na tvorbu www stránek a internetových obchodů. Stačí kliknout a web stránka je do 5 minut připravena. BiznisWeb.sk je první takovýto systém na slovenském trhu.

2007 - Zakládáme českou firmu IRISOFT SYSTEMS, s.r.o. Spouštíme českou verzi ByznysWeb.cz.

2008 - Prvních 1000 zákazníků služeb BiznisWeb.sk a ByznysWeb.cz. Spuštění polské verze Webity.pl a anglické verze Webity.eu.

2009 - Obě pobočky, Trenčínská i Pražská, se přestěhovaly do nových větších prostorů. V Trenčíně nová školící místnost. Kolektiv BiznisWeb.sk se neustále rozrůstá.

2010 - Služby ByznysWebu využívá více než 2500 zákazníků.

2011 - Jsme certifikovaný partner Google. Získali jsme certifikát Certifikovaný partner Google AdWords.

2011 - Spuštění blogu o podnikání na internetu. Každý týden radíme podnikatelům jak zlepšit svůj internetový byznys.

2012 - Spuštění nové verze ByznysWebu - redakčního systému FLOX 2. Množství nových funkcí, revoluce, vše je nové :)

2012 - Umístění ByznysWebu a tedy i všech Vašich webových stránek a e-shopů na stabilní cloudovou infrastrukturu, která zvládne i větší zátěž, např. v předvánočním čase.

2013 - Jako první na trhu představujeme mobilní responzivní verzi webových stránek a e-shopů. Usnadňuje prohlížení webu z mobilu a tabletu. Zdarma ji získávají klienti nového systému FLOX 2.

2013 - Spuštění vlastní mobilní aplikace FLOX pro iPhone a iPad. Správa webu či e-shopu přímo z aplikace. Mobilní aplikaci mohou bezplatně využít klienti nové verze ByznysWebu.

2013 - V prosinci jsem slavili 10. výročí od založení IRISOFT, s.r.o.

2013 - Přidali jsme plno nových funkcí, které zlepšují kvalitu Vašich stránek. Dynamický banner pro poutavější design, kvalitnější newsletter pro přístupnější komunikaci se zákazníkem, kterých nyní můžete potěšit například i dárkovými certifikáty či zbrusu novým fakturačním a objednávkovým systémem. V administraci vám život usnadní exporty do účetních systémů, propracované sklady, cenové varianty a mnohé další.

2014 - Spuštění vlastní mobilní aplikace FLOX pro mobilní zařízení s operačním systémem Android. Update appky pro iPhone a iPad. Přibylo mnoho skvělých funkcí.

2014 - Zřídili jsme možnost platit za služby ByznysWebu virtuální měnou - Bitcoin. Platí pro klienty využívající redakční systém Flox 2.0.

2014 - Náš systém pro tvorbu e-shopů má nejvíce funkcí na trhu. Tabulka se seznamem funkcí se stále rozrůstá a navíc jsou tyto funkce podrobně vysvětleny a jejich plné využití popsané v sekci Nápověda.

2014 - Velký update DPH. Stornování objednávek zákazníky, zadávání cen s/bez DPH, možnost nastavení různých sazeb DPH v jazykových verzích, produktech, dopravě, přidávání několik poboček s různým DIČ, ...

2015 - Přechod k novému poskytovateli cloud webhostingu Master.cz. Trojnásobné zrychlení načítání webových stránek a eshopů.

2015 - Spustili jsme Průvodce nastavením e-shopu, webové stránky a SEO pro lepší pozice ve vyhledávačích. Poskytli jsme tak jednoduchý návod krok-po-kroku jako vytvořit nový web či eshop.

2015 - Flox 2 zaniká, přichází Flox 3! Znamená to zlepšenou administraci, zjednodušení práce při správě webových stránek, tvorbě eshopů a množství nových funkcí.

2015 - Nové plně responzivní designy, automaticky se přizpůsobují šířce smartphonů a tabletů, v plochém (FLAT) stylu.

Napsali o nás:

"Mít dobrý nápad není tak důležité, jak by se mohlo zdát. Důležitá je až následná realizace. Je to koktejl vlastností, který když správně namícháte, úspěch se dostaví." Juraj Bystrický, jednatel, ByznysWeb.cz

Čtěte více na Blog.Inet.sk: http://blog.inet.sk/clanok/rozhovor-s-jurajom-bystrickym-a-petrom-polakovicom-zakladatelmi-inet-sk/

 

"Odkdy jsem si v roce 2001 udělal svou internetovou stránku, vidím, že se vždy najde někdo, komu internet pomůže. To mě k němu připoutalo a drží mě to dodnes." Peter Polakovič, jednatel, ByznysWeb.cz

Čtěte více na Sme.sk: http://tech.sme.sk/c/1952007/peter-polakovic-internet-si-ma-k-sebe-priputal.html 

 

Další články o službě ByznysWeb.cz

http://www.tyinternety.cz/2014/05/05/clanek/tvorba-webu-a-e-shopu-uz-i-pres-mobilni-appku/

http://www.pricemaniaacademy.sk/2014/4/11/zacnite-podnikat-na-internete-vytvorte-si-moderny-e-shop-alebo-web-stranku

http://www.itnews.sk/spravy/biznis/2003-04-09/c122806-nominacie-na-it-osobnost-a-it-firmu-roka-2003

http://www.pricemaniaacademy.sk/2013/10/17/13-najcastejsich-chyb-pri-prevadzkovani-e-shopu-cast-1

 

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info