Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Mobilní verze

Responzivní design e-shopu a webové stránky

Stále více lidí používá k prohlížení webových stránek mobily a tablety. Přehledná mobilní verze e-shopu nebo webstránky zjednoduší prohlížení a zvýší počet zákazníků.

Webové stránky optimalizované pro všechna mobilní zařízení

Přinášíme Vám webové stránky, které se budou zobrazovat vždy perfektně. Ať už se Váš návštěvník dívá v mobilu, smartphone, tabletu nebo na monitoru s jakýmkoli rozlišením.

Responzivní design pro eshop a webové stránky

Web se vždy přizpůsobí zařízení, na kterém jej uživatel otevře. Toto zajišťuje speciálně upravený responzivní web design.

Navíc i Google upřednostňuje e-shopy a weby, které se dobře zobrazují na smartphonu, mobilu či tabletu. Responzivní design Vašemu e-shopu pomůže dostat se na vyšší pozice v přirozených výsledcích vyhledávání.

Flat šablona, kterou používají všechny novější vytvořené e-shopy a www stránky na ByznysWeb.cz, je responzivní. Starší Flox 2 šablona využívá samostatnou mobilní verzi, do které se stránka v mobilu přepne automaticky.

Byli jsme první v ČR, kteří svým klientům přinesli mobilní verzi pro e-shopy a web stránky.

Život bez mobilní verze...

Vaše návštěvníky nebudou otravovat malá tlačítka a položky v menu, na které se nedá kliknout, nebudou je bolet oči z drobných textů, malých náhledů produktů, fotek a miniaturních oken při vyplňování formuláře. A to hlavní je, že návštěvníci nebudou dlouho čekat, než se webová stránka načte. Nákup přes mobil je na neoptimalizovaných stránkách téměř nemožný.

Všechny tyto překážky jsme překonali prostřednictvím responzivní a mobilní verze webových stránek.

Co umožňuje responzivní web?

  • Texty jsou dostatečně velké, snadno se čtou.
  • Navigace (menu) je okamžitě viditelná, položky v menu jsou velké a přehledné.
  • Pohodlný nákup v e-shopu i přes mobil a tablet.
  • Velké náhledy produktů, přehledný detail produktu.
  • Velká tlačítka, bez problémů najdete tlačítka jako NÁKUPNÍ KOŠÍK, PŘIHLÁŠENÍ do webu, REGISTRACE, ZAPOMENUTÉ HESLO, PŘIDÁNÍ KOMENTÁŘE.

Co znamená responzivní?

Responzivní webové stránky se přizpůsobují velikosti displeje. Na mobilu můžete vidět fotogalerii uspořádanou v 2 sloupcích, na širším tabletu se již zobrazí 3sloupcová fotogalerie.
Obrázky se zmenšují, menu se sbalí do jednoho rozklikávacího tlačítka v horní části stránky. Všechny prvky na stránce jsou optimalizovány tak, aby je uživatel mohl pohodlně prohlížet i v mobilu.

Design e-shopu a rozmístění prvků se mění i v případě, že mobil nebo tablet otočíte.

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.
Stisknutím tlačítka souhlasíte s obchodními podmínkami ByznysWeb.cz.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info