Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Android mobilní aplikace

google play store

Noste svůj internetový obchod vždy sebou. Přinášíme Vám skvělou novinku. Mobilní aplikace Flox pro Android je na světě. Přehled objednávek, faktur, správu e-shopu a webových stránek máte s námi v kapse. Je to zdarma.

Aktualizace internetového obchodu kdekoliv

V dnešní dynamické době se všechno mění rychlostí blesku. Kdo chce s dobou držet krok nesmí usnout. Ani my jsme neusnuli a vyvinuli jsme pro Vás aplikaci, která Vám pomůže být stále v obraze Vašeho podnikání.

Pokud máte Smartphone s operačním systémem Android a provozujete e-shop v našem redakčním systému Flox neváhejte a prostřednictvím Google Play nebo Obchod Play si nainstalujte naši aplikaci Flox.

Nejen pro e-shopy...

S aplikací si přijdou na své nejen majitelé internetových obchodů ale i provozovatelé webových stránek a blogů.

Pokud Vás kopne múza na napsání poutavého textu na web nebo článku, můžete jí okamžitě dát reálnou podobu a zveřejnit na webové stránce. S aplikací Flox je to možné.

Aplikace FLOX nabízí tyto funkce:

  • Statistika nových objednávek, prodaných produktů, nových zákazníků.
  • Editace textů na obsahových stránkách pomocí WYSIWYG editoru.
  • Vytvoření nového článku, editace existujicího článku.
  • SEO - možnost vložit a upravit url identifikátor, název, klíčové slova a popis pro vyhledávače v článcích a produktech.
  • Aktualizace produktů - upravit se dá cena, krátký a dlouhý popis a meta tagy. Produkt můžete aktivovat nebo deaktivovat.
  • Přehled objednávek - vidíte detail objednávky a informace o klientovi. Můžete vytvořit fakturu, změnit datum splatnosti a status objednávky, případně odstranit objednávku.
  • Přehled faktur - vidíte detail faktury a klienta. Můžete zaplatit fakturu, poslat fakturu na e-mail klienta, změnit datum splatnosti, změnit status nebo odstranit fakturu.
  • Filtr objednávek, faktur a produktů.

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.
Stisknutím tlačítka souhlasíte s obchodními podmínkami ByznysWeb.cz.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info