Internetový obchod a webová stránka navždy zdarma

 

Potřebujete vlastní e-shop/webovou stránku?

Dobře čtěte, ZA balíček FREE u nás nezaplatíte ANI HALÉŘ.

Zadarmo tak získáte moderní webovou stránky, e-shop nebo blog:

 • se správným zobrazením i na mobilech
 • s množstvím užitečných a skvělých funkcí, které oceníte
 • s tisíci možností úprav designu
 • s pravidelnými aktualizacemi
 • e-shop s 10 produkty a do 100 přijatých objednávek za měsíc

Vytvoření webové stránky na míru zadarmo a e-shop zdarma s balíčkem FREE

Ideální řešení pro první web či eshop: Nemusíte být ani programátor, ani grafik. Garantujeme vám, že všechno hravě zvládnete.

A navíc, máme pro vás TOP FUNKCE pro váš web zdarma, kromě balíčku FREE je nikde jinde nenajdete.

Jak vytvořit web levně?

Zkuste balíček FREE se spoustou funkcí.

Za všechny například:

GENEROVÁNÍ ŠABLONY jedním kliknutím

 • ušetříte nejen peníze za grafiku a webdesign, ale i spoustu času a energie,všechno je součástí balíčku FREE,
 • systém vám sám vybere design stránky, doladí barvy nebo druh písma.

DYNAMICKÝ BANNER

 • rychle a snadno zlepšíte orientaci zákazníka na vašem webu,
 • upoutáte pozornost, zvýrazníte a ukážete cestu k tomu, na co potřebujete na webové stránce upozornit,
 • přesměrujete návštěvníky webu přímo na konkrétní podstránku, kategorii, produkt, článek.

EDITOVATELNÁ PATIČKA STRÁNKY

 • bez problémů dokážete vstupovat i do patičky webu, která je jinak dostupná pouze programátorům,
 • můžete si vybrat, kolik sloupců bude mít, jaké informace vložíte – google mapa, odkazy na sociální sítě, obchodní podmínky, formulář, kontakt atd.

PPC A SEO MODULY

Tohle všechno je součástí balíčku FREE, se kterým vás web nic nestojí.

Samozřejmostí je:

 • vizuální editor pro úpravu stránek webu
 • 10 produktů, 100 objednávek / měs.
 • potřebné moduly pro provoz e-shopu
 • přesměrování e-mailů
 • doména třetí úrovně
 • profesionální podpora, kterou oceníte nejen při první webové stránce
 • jednoduché úpravy ihned online
 • další funkce a rady o podnikání na internetu, zvýšení návštěvnosti a počtu objednávek zdarma i na blogu.

Tak co? Jěště porád váháte?

Výmluvy odložte stranou, protože s balíčkem FREE od ByznysWebu můžete získat zákazníky, aniž byste investovali jedinou korunu.
Již nemáte důvod přicházet o výdělek a klienty, nemyslíte?

Jak získáte svou vlastní webovou stránku, blog nebo e-shop zdarma?

 • Vytvořte si testovací web kliknutím na Vyzkoušet zdarma .
 • Po přihlášení do administrace svého webu klikněte na Objednávkou balíčku FREE ziskate web zdarma - ideální pro prvni webstránky a mezi placenými balíčky vyberte FREE (zdarma) a následně odešlete objednávku.

Obratem obdržíte e-mailové potvrzení o aktivaci verze FREE. Pokud byste měli zájem, balíček našich služeb můžete kdykoliv navýšit – pro změnu balíčku nás, prosím, kontaktujte. Stále vás web vyjde levně.

Pokud potřebujete vytvořit web a chcete získat ze svého webu/e-shopu maximum, máme pro vás i balíčky vyšší řady – Mini, Start-upByznys nebo Premium, které jsou obohaceny o další skvělé funkce. Rádi vám poradíme, který z nich je pro váš byznys nejvhodnější.

Tak pojďme na to. Nejvyšší čas pustit se do založení vlastního prodejního kanálu – webové stránky / e-shopu, který nastartuje váš byznys a přinese vám nový zdroj příjmu a spokojené zákazníky.

Vytvoření webových stránek s námi je nejen jednoduché, ale nové řešení bude mít řadu funkcí na podporu fungování
vašeho byznysu. Webová stránka zdarma není nutně vhodná pouze pro ty, kteří vytvářejí svůj první web.
Grafika, layout a funkce v balíku zdarma jsou častokrát dostatečné i pro firmy, které nejsou v online světě nováčky.

Často kladené dotazy

Zákazníci se nás o webu zdarma nejčastěji ptají:

 

1. Zvažuji nový eshop – je toto řešení opravdu free a je navždy zdarma?

Vytvořte si nejlevnejsi eshop s free balíčkem navzdy

Ano, balíček FREE je časově neomezený, nejedná se tedy jen o akci vázanou například na první tři měsíce využívání produktu. Eshop nebo i jakýkoliv jiný web je proto zdarma navždy. U eshopu je však omezení v počtu produktů (10) a počtu objednávek (100). Zejména první podmínka bude limitovat ty, kteří mají širší portfolio a verze eshopu zdarma pro ně nebude dostatečným řešením. Vždy je ale vynikající na to, abyste si vyzkoušeli náš systém a práci s ním. Eshop můžete provozovat ve verzi zdarma, a pokud s ním budete spokojeni, jednoduše můžete upgradovat na vyšší verzi balíčku.

 

2. Jaká je cena eshop řešení v případě, že mi nestačí eshop FREE balíček? Je eshop u vás nejlevnější? Získám web levně, nebo na mě čekají další skryté výdavky?

Eshop levně s balik Start-up a užitečnými funkcemiMáme spoustu klientů, kteří u eshopu přejdou z balíčku FREE na placený balíček, nejčastěji na balíček Start-up. Stále však hovoříme o velmi výhodné ceně, díky které máte možnost provozovat eshop opravdu levně. Měsíční cena eshopu se pohybuje od 490 Kč, a pokud by vás v balíčku zdarma omezovalo množství produktů (10), u této verze je limit 50násobně navýšen – maximální počet produktů se zvýšil na 500. Tento balík rovněž obsahuje více funkcí, které jsou oceňovány zákazníky, již prodávají více produktů a mají více objednávek. Například importy z Excelu a XML umožní ušetřit spoustu času tak, že produkty jsou importovány do databáze eshopu a není potřeba je manuálně nahazovat. Pokud si například vyexportujete produktové portfolio, které chcete přecenit, do Excelu, snadno a rychle si v něm upravíte ceny a zrealizujete zpětný import do eshopu. Eshop s ByznysWeb.cz proto není jen nejvýhodnějším řešením z pohledu ceny, ale i optimálním řešením pro byznysy, které mají zejména na začátku podnikání nízký rozpočet, potřebují minimalizovat provozové náklady, a proto hledají nejlevnější eshopové řešení, resp. eshopovou platformu.

 

3. Ještě nikdy jsem nedělal žádný web – zvládnu s ByznysWeb vytvořit svou první webovou stránku?

CMS vhodně nejen pro prvni webPrvní webová stránka je vždy velkou výzvou pro každého začínajícího podnikatele. Vytvořit si ji ve vlastní režii může mít množství výhod a kromě toho, že webová stránka je s balíčkem FREE zdarma, je to i velká flexibilita nebo nezávislost na časových možnostech dodavatelů. S naším intuitivním systémem a profesionální podporou dokáže první webovou stránku vytvořit opravdu každý. Vytvoření první webové stránky je opravdu jednoduché a nový web budete mít připraven za pár minut. V našich článcích máme spoustu užitečných tipů a rad, trendů a dalších doporučení na vytvoření vašeho „webu na míru". Nezapomeňte si přečíst i trendy pro SEO vašeho e-shopu.

 

4. Které CMS je nejlepší pro web zdarma?

WordPress nebo jiné platformy pro web zdarmaNa tuto otázku samozřejmě neexistuje jednoduchá odpověď. Celosvětově nejpoužívanějším CMS systémem je WordPress, jehož open source licence znamená, že samotný CMS systém lze bezplatně stáhnout a nainstalovat. I přesto je většina WordPress instalací placená, protože zákazníci se obrátí na profesionální firmy, které se tvorbou webů na WordPressu zabývají. Vytvořit web ve WordPressu nebo jiném CMS (Joomla, Drupal, TYPO3 apod.) nezvládne každý a vyžaduje si to jisté zkušenosti. Pro ty, kteří nemají čas učit se základy webdesignu, HTML, správy serverů a fungování WordPressu (témata, pluginy, ...), je ideálním řešením použít náš CMS systém. Nemusíte mít žádné z uvedených znalostí, vytvoření webu zdarma je snadné a stejně jednoduchá je i práce s webem a jeho naplnění obsahem.

Těšíme se na vaše úspěchy. :)

Jsme tady pro vás, váš ByznysWeb tým.

Přihlášení

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Zavřít