Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Jaké jsou ceny za web stránky nebo e-shop vytvořené v CMS Flox?

Zpět na kategorii

Před finálním rozhodnutím provozovat Vaše webové stránky nebo e-shop u ByznysWeb.cz máte možnost vytvořit web stránky zdarma na 15 dní.

 

Aktuální ceny a balíčky + nabídku doplňkových služeb najdete zde.

 

Jakmile si zkusíte vytvořit stránky v CMS Flox, získáváte další výhody:

5 hlavních argumentů, proč vytvořit Váš web na Floxu

výhody migrace www stránky na flox 21. Flox je optimalizovaný pro mobilní zařízení - podívejte se do Vašich Google Analytics statistik a uvidíte, že počet návštěv ze smartphonů a tabletů z měsíce na měsíc roste. Flox nabízí responzivní verzi www stránky, která se automaticky přizpůsobí zařízení, které návštěvník používá. Web se rozšíří, zúží nebo reaguje na otočení displeje. Potenciální zákazník může pohodlně vyplnit formulář nebo prohlížet stránky, jednotlivé buttony a menu jsou dostatečně velké a přehledné.

Více informací o responzivní mobilní šabloně

výhody migrace www stránky na flox 22. Flox funguje na cloud webhostingu - momentálně nejmodernější platforma na provozování www stránek a e-shopů. Stránky i monitoring jsou dostupné 24/7. Načtení Vašich www stránek je mnohem rychlejší, jelikož obsah se cachuje pokročilými metodami. V případě vysokého zatížení se automaticky přidá výkon, proto nehrozí nedostupnost obsahu.

Více informací o cloud webhostingu

výhody migrace www stránky na flox 33. Propracované SEO funkce a lepší indexace v Googlu - Flox umožňuje vyplnit meta tagy title, description a klíčová slova pro všechny stránky (dokonce i pro otázky FAQ nebo novinky). V rámci content marketingu využijete i drobečkovou navigaci, která zahustí obsah na www stránce klíčovými slovy. Nadpis title a alternativní text dokážete zadefinovat nejen u obrázků, jak ste zvyklí, ale i u hypertextových odkazů. Samozřejmostí je propojení na Google Analytics, Google Webmaster Tools a podpora sitemapy nebo robots.txt. 

Manuál jak na SEO ve Floxu krok po kroku

výhody migrace www stránky na flox 34. Bohatá funkčnost - za 7 let vývoje našeho redakčního systému jsme nazbírali mnoho Vašich podnětů a zapracovali je do funkcí CMS Flox tak, aby jste si www stránky dokázali spravovat jednoduše, rychle a např. i přes mobilní aplikaci.

Mobilní aplikace Flox pro iPhone, iPad

Mobilní aplikace Flox pro Android

5. Více než 500 moderních grafických šablon zdarma - přemýšlíte nad inovací grafické šablony webu podle nejaktuálnějších trendů? Vyberte si jednu z nabízených šablon nebo využijte naši akci a dokážete si sami upravit hlavičku, barvu pozadí, bočních sloupců, texturu a barvu menu, šířku stránky a sloupců, rozložení stránky jakkoliv potřebujete.

Více pozitiv, které vytvoření webové stránky přináší, najdete zde.

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info