Systém pro rychlé vytvoření webových stránek nebo e-shopů

Vytvoření nové webové stránky na ByznysWeb.cz

Zpět na kategorii

Tvorba webstránek není jen doménou web developerů a digitálních agentur. Pokud uvažujete o tom, jak vytvořit webstránku, a potřebujete profesionální web pro firmu nebo osobní webovou stránku, nemusíte dál hledat. Stačí dva kroky a máte vytvořený vlastní web.

Jak vytvořit webstránky nebo vlastní eshop?

Vytvoření webu probíhá opravdu v pár krocích.

1. Na stránce ByznysWeb.cz klikněte na tlačítko VYTVOŘIT WEBOVOU STRÁNKU NEBO E-SHOP a vyberte si některý z předem vytvořených grafických designů (ty můžete později v administraci měnit).

2. Vyplňte formulář s přístupovými údaji a stiskněte VYTVOŘIT.

Do několika minut vám na zadanou e-mailovou adresu přijde e-mail s informací:

  • o vytvoření webu,
  • jak se přihlásit na web a začít s jeho naplňováním,
  • o adrese do platebního systému, na které si zvolíte vybraný balík služeb a vyplníte kontaktní údaje.

 

Často kladené otázky

Nejčastější otázky a odpovědi o tvorbě webstránek

1. Tvorba webu by se měla přenechat profesionálům – je to opravdu tak?

Získejte s námi profesionální web na míru pro firmu nebo vás osobněS tímto tvrzením můžeme jen souhlasit. Určitě nedoporučujeme dát si web vytvořit někomu, kdo s tím nemá dostatečné zkušenosti. Zejména, pokud jde o firemní – korporátní web, u kterého by nekvalitní výsledek mohl mít vážnější následky než u osobní webstránky. Tvorba webu není jednoduchá záležitost, i když by se to tak mohlo někomu na první pohled zdát. Existuje množství zkušených developerů a agentur, které již programovali desítky nebo stovky webstránek, ty byste měli při výběru preferovat. Druhou možností, kterou nabízíme my, je web bez programování. U nás si webstránku vytvoříte sami, což však neznamená, že nebude vytvořena profesionálně. Náš zkušený tým s mnohaletou praxí pro vás vyvinul platformu na tvorbu webstránek bez programování, která splňuje všechny nejpřísnější kritéria na profesionální webstránku včetně designových a estetických aspektů, navigace, použitelnosti, technických aspektů a optimalizace pro vyhledávače. Můžete se tak spolehnout, že naše řešení pro vaši novou osobní nebo korporátní webstránku vám nabízí potřebnou kvalitu. Navíc, flexibilita při správě obsahu díky vlastnímu CMS vám umožní absolutní nezávislost na dodavatelích, resp. programátorech, na které nebudete odkázáni při přidávání nového obsahu, nových podstránek nebo zapnutí nových funkcí na vašem novém webu.

2. Je webstránka na míru lepší řešení než použití hotové platformy?

Vývoj webu bez programování s ByznysWeb.cz - nejrychlejší cesta k korporátnímu nebo firemnímu webuWebstránka na míru ve všeobecném smyslu slova znamená, že si napíšete vlastní specifikaci toho, co má web umět, a developer vám ji naprogramuje na míru. Většinou se takové řešení volí při složitějších korporátních webech nebo při webstránkách, které mají specifické funkce nebo procesy. Výhodou je, že u takto naprogramované webstránky máte všechny procesy přizpůsobené na míru. Toto může být časem i nevýhodou, protože jejich inovace nebo přidání nových funkcí bude spojeno s dodatečnými náklady, které nemusí být malé. Z našich dlouholetých zkušeností můžeme říct, že velké procento firem, které upřednostnily programování webstránky před hotovým řešením, by mohlo zvolit i jiné řešení. Spoustu z „custom" funkcí nakonec firmy použily a zjistily, že se procesy daly udělat i jinak, standardně. Pokud totiž u tisíců webových stránek fungují procesy určitým způsobem, je to i proto, že se osvědčily jako dobré a efektivní. Profesionální webstránku s administrací tedy můžete mít i bez programování. Resp. bez programování na míru, jelikož my v ByznysWebu jsme již pro vás vše naprogramovali a připravili. Ať už je to firemní web, osobní webstránka, naše řešení vám umožní provozovat profesionální web a přitom neplatit za webstránku na míru několikanásobně víc. „Hotový web" a profesionální webstránka jsou proto plně kompatibilní pojmy.

 

Mohlo by vás zajímat:

Chcete se ještě na něco zeptat? Napište nám:

Přihlášení (Flox 2)

Vyzkoušejte web nebo e-shop zdarma

Výběr designu:

Adresa stránek s koncovkou .flox.cz je zdarma. Adresu můžete kdykoliv změnit na tvar bez koncovky .flox.cz zakoupením nebo přesmerováním vlastní domény.
Stisknutím tlačítka souhlasíte s obchodními podmínkami ByznysWeb.cz.

Vyberte si prosím některou z připravených šablon.
Design stránek můžete kdykoliv změnit v administraci, kde
najdete bohaté možnosti přizpůsobení šablon.
Rádi Vám vytvoříme i unikátní design na míru.

Tato stránka používá cookies. Vice info